O serwisie

Co to za serwis?

W serwisie Jun.pl możesz założyć forum phpBB modified by Przemo, na którym możesz zrobić wielkie forum jak i małe forum do twojego serwisu. Prostota instalacji połączona z wieloma naszymi atutami świadczy o zaawansowaniu serwisu na rzecz użytkownika.

Kolejny zwykły serwis oferujący darmowe fora?

Nie!!! Nasz serwis jest obsługiwany przez autorski skrypt, żaden inny takiego nie ma! Jun.pl posiada wiele funkcji niedostępnych w innych serwisach tego typu.

Kto tworzy serwis?

Nasz serwis tworzą młodzi i zdolni ludzie. Jesteśmy osobami odpowiedzialnymi, zawsze staramy się postawić w sytuacji użytkownika. W naszej grupie znajdował się jeden z twórców phpBB modified by Przemo, specjalista od bezpieczeństwa skryptów - Widmo. Głównym programistą Jun.pl jest ComBox. Rozwijając Nasz serwis staramy się najpierw wszystko dokładnie przemyśleć. Nasz SupportTeam składa się z pasjonatów modyfikacji Przema, zajmujących się tym skryptem na co dzień. Na forum.jun.pl otrzymasz miła i błyskawiczną odpowiedź na każde pytanie dotyczące serwisu oferującego darmowe fora Jun.pl

Infrastruktura

Działamy na profesjonalnych i markowych serwerach dedykowanych zlokalizowanych w najlepszym DataCenter w Polsce! Nasze serwery przystosowane są do olbrzymich obciążeń, dzięki czemu nawet podczas godzin szczytu Twoje forum generuje się błyskawicznie. Stawiamy na szybkość i dostępność serwisu - to nasze priorytety!

Powered by Debian