Ekipa Forum


Każdego dnia na forum pojawia się wiele pytań związanych z funkjonowaniem system for internetowych jun.pl, poznaj tych którzy codziennie pomagają w rozwiązywaniu problemów naszych użytkowników, to dzięki nim nasz system już od lat funkcjonuje w internecine!


Admin


Bedy
W internecie od wielu lat, student informatyki, programista aplikacji webowych, znany z wielu wykonanych projektów internetowych. Jeśli jun.pl nie działa to tylko on nam jest w stanie pomóc.

SupportTeam


Alan
Miłośnik turystyki, podróżnik. Inicjator/założyciel forum turystycznego. Zaczynał od phpBB2 by Przemo, aktualnie sympatyk skryptu phpBB3. W serwisie jun.pl od 2010r.

Salesperson
Student finansów, analityk, pasjonat internetu, pierwsza strona założona na platformie Republika w onet.pl, pierwsze forum o tematyce parapsychologicznej na silniku phpBB2 by Przemo, realizuje wiele projektów internetowych. Prywatnie lubi podróże i sport, szczególnie pływanie, bieganie i rower.

Lubel
W internecie od paru lat, na Jun.pl od 2010 roku, pisze małe skrypty pod phpbb przemo, a hobbystycznie prowadzi kilka for związanych z komunikacją autobusową oraz największą grą PBF.

Groundzero
XXI - wieczny człowiek renesansu: Technik Informatyk, Student Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Szczecińskim i pasjonat szybkich jednośladów. Swoje pierwsze forum oparte na skrypcie phpBB 2.0 założył w 2004 roku, jednakże najwięcej doświadczenia zdobył prowadząc od 2005 do 2009 roku forum poświęcone grom MMORPG, opartym na skrypcie phpBB by Przemo. Niestety z powodu choroby zwanej Brak Czasu I Chęci zmuszony był porzucić projekt i postanowił poświęcić się pomocy niedoświadczonym użytkownikom serwisu jun.pl.

Bodziex