Poprzedni temat «» Następny temat
Pożyczka online
Autor Wiadomość
Ines1985
Wysłany: 2019-04-18, 21:58   Pożyczka online      

Witam wszystkich forumowiczów ! Postanowiłam założyć tutaj nowy temat ze względu na to, że muszę podzielić się z Wami ofertą pożyczki przez internet ze strony https://szybkagotowka.pl/propozycje/pozyczki-na-dowod . Skorzystałam z niej jakiś czas temu i to co moge powiedzieć z perspektywy czasu wcale nie żałuję swojej decyzji, dlatego też chciałam podrzucić Wam ten link. Może akurat ktoś również skorzysta i będzie zadowolony ;)
PW Email Cytuj
ErykB11 
Wysłany: 2019-04-19, 12:01         

teraz żeby dostać pożyczkę to nie taka prosta sprawa sprawdzają BIK KRD ERIF, jak ma się złą historie kredytową to można teraz wziąć kredyt z poręczycielem, sam tak ostatnio wziąłem na wyjazd w góry.
PW Email www Cytuj
mariu 
Wysłany: 2019-05-04, 06:13         

Pożyczki online bez BIK lub innych rejestrów zadłużonych są faktycznie coraz trudniejsze do uzyskania, ale nie znaczy to, że nie ma już zupełnie firm pożyczających bez weryfikacji takich baz. Z tabeli porównującej takie pożyczki na https://chwilowapozyczka.pl/pozyczki-przez-internet/ wynika, że jeszcze kilka firm oferuje takie rozwiązanie. Na przykład Freezl pożycza do 7000 złotych na okres do 35 dni. KasaTAK z kolei pożyczy maksymalnie 4 tysiące złotych na okres do 30 dni. Trzeba tylko pamiętać, że w Polsce funkcjonuje kilka rejestrów dłużników. To sprawia, że określona firma może oferować pożyczki bez BIK, ale będzie z kolei sprawdzać jakieś inne bazy, na przykład KRD albo BIG.
PW www Cytuj
tadek42
Wysłany: 2019-05-04, 12:23         

Pożyczka to ciężka sprawa. Ja mam przykre wspomnienia z tym związane.
RaFix
Wysłany: 2019-05-04, 18:49         

Pożyczki to ciekawa sprawa. Nieraz uratują skórę, a innym razem wciągną w bagno.
Tyfien59
Wysłany: 2019-05-06, 08:44         

Pożyczka to indywidualny temat. Każdy widzi sprawę inaczej.
adam4
Wysłany: 2019-05-07, 06:59         

Na temat kredytów to ja naprawdę wiem bardzo dużo.Moja wiedza na ten temat jest po prostu imponująca tak naprawdę.

Sanderka98 
Wysłany: 2019-05-07, 13:25         

w banku nie chcieli mi udzielić pożyczki której pilnie potrzebowałam ale istnieje gwarant pożyczki który mnie bardzo uratował. Udało się znaleźć z niskim oprocentowaniem i korzystnymi ratami na 3 lata. Na początku na temat pożyczek podchodziłam dosyć sceptycznie ale w sumie z musu się przekonałam że nie taki diabeł straszny jak go malują.
PW Email Cytuj
jankowa
Wysłany: 2019-05-08, 06:18         

jeśli mamy problem ze znalezieniem najlepszego rozwiązania może warto skorzystać z pomocy ekspertów kredytowych Habza Finanse. Przynajmniej będziemy mieli pewność, że dokonaliśmy dobrego wyboru
PW Cytuj
lucjanpiatek 
Wysłany: 2019-05-08, 10:02         

Od kilku lat korzystam tylko i wyłącznie z pozabankowych kredytów. Są wygodne, szybkie i często w pełni online. Gdyby ktoś się nadal zastanawiał czy warto to na stronie https://salvusmoney.pl/dlaczego-warto/ podanych jest kilka argumentów mogących przekonać nadal niezdecydowanych. Wracając jednak do tematu głównego. W młodości popełniłem sporo błędów które skutkowały złym stanem historii kredytowej. Żaden bank już mi nie chciał pożyczać pieniędzy i właśnie wtedy trafiłem na SalvusMoney. Koszta są doprawdy niskie jak na pozabankowe kredyty, dodatkowo mają także bardzo rozbudowaną ofertę a także wiele produktów. Pojawia się także sporo nowych opcji :)
Wypadło ci coś ważnego do kupienia? Potrzebny ci kredyt gotówkowy Konin na nieprzewidziane wydatki? Zgłoś się do mnie a podpowiem ci świetnego brokera finansowego działającego na terenie Konina. Załatwisz wszystko bez wychodzenia z domu, telefonicznie lub mailowo :)
PW Email Cytuj
karol334343
Wysłany: 2019-05-08, 18:47         

Moim zdaniem bardzo ciekawie informacje są w tym wątku.Ja tak uważam prywatnie.

toolip 
Wysłany: 2019-05-09, 06:04         

Takie pozabankowe pożyczki online faktycznie są bardzo wygodne, ale nie można zapominać, że tę wygodę osiąga się kosztem czegoś innego. Tym czym jest - nomen omen - koszt pożyczki. Dotyczy to zwłaszcza chwilówek online. Pożyczając niewielkie kwoty (do 1000 złotych) często płaci się relatywnie duże prowizje. Również odsetki w skali roku są bardzo wysokie. Kredyt gotówkowy w banku będzie z pewnością tańszy. Na szczęście niektóre firmy oferują darmowe pożyczki. Patrząc na zestawione chwilówki na https://chwilowka.co.pl/chwilowki/, oferty tego rodzaju można dostać na przykład w Vivus.pl, Miloan czy w Filarum.pl. Oczywiście są to oferty skierowane zazwyczaj do nowych klientów z w miarę dobrą sytuacją finansową. Nie są to więc, z pewnymi wyjątkami, chwilówki bez BIK.
PW Email Cytuj
kamiln9511 
Wysłany: 2019-05-14, 13:37         

Ostatnio miałem pożyczkę dla zadłużonych bez BIK czy KRD, skorzystałem z możliwości wcześniejszej spłaty kredytu na bardzo dobrych warunkach
jezykmichal
Wysłany: 2019-05-15, 09:45         

Ja brałem pozyczkę tylko przez internet, nigdy osobiście
Sanderka98 
Wysłany: 2019-05-16, 10:36         

jezykmichal napisał/a:
Ja brałem pozyczkę tylko przez internet, nigdy osobiście

przez internet jest bardzo wygodnie, dla osób ze złą historią kredytową lub znajdujących się w bazach BIK BIG ERIF KRD to dużym ratunkiem może okazać się pozyczka z gwarantem online ostatnio jest na bardzo dobrych warunkach. Gwarant czasami nie musi mieć dobrej historii kredytowej, chociaż zazwyczaj on jest wyznacznikiem udzielenia pożyczki.
PW Email Cytuj
Odpowiedz do tematu