Poprzedni temat «» Następny temat
Co na prezent?
Autor Wiadomość
bakerdonald
Wysłany: 2018-04-12, 10:06   Co na prezent?      

Cześć, szukam prezentu dla mojej żony z okazji rocznicy ślubu. Myślałem nad zakupem bielizny takiej jak tu bieliznawyszczuplajaca.com.pl , ale nie wiem czy to dobry pomysł. Może Wy mi pomożecie w wyborze? Będę wdzięczny za każdą pomoc i sugestię.
PW Email Cytuj
tomasz-jedrzeje 
Wysłany: 2018-04-17, 18:14         

Hm... A co Waszym zdaniem kupić dziecku? Sądzicie, że np. coś stąd byłoby dobrym wyborem https://techsat24.pl/foteliki-samochodowe ?
Koralka
Wysłany: 2018-04-18, 13:53         

Ja ostatnio kupiłam swojemu chłopakowi na urodziny, elegancką koszulę i pasek, od Versace collection. Tej marki w zasadzie nie trzeba nikomu przedstawiać :) . Zawsze kupowałam mu przeważnie jakieś markowe perfumy, więc tym razem postanowiłam to zmienić i zrobić mu niespodziankę. Ogólnie prezent się przyjął. Czasem trzeba postawić na coś nowego.
PW Email Cytuj
garry
Wysłany: 2018-04-23, 16:32         

Bielizna i biżuteria to moim zdaniem zawsze dobry wybór dla kobiety.
PW Email Cytuj
fasola
Wysłany: 2018-05-03, 20:21         

Myślę, że bardzo fajnym rozwiązaniem może być biustonosz samonośny ze strony www.mywonderbra.pl. Sam zastanawiam się nad zakupieniem, bo opis jest naprawdę bardzo dobry. Pytanie tylko czy rzeczywiście w praktyce jest dokładnie tak samo jak w nim
PW Email Cytuj
zaLotna
Wysłany: 2018-05-05, 10:29         

Naprawdę całkiem fajny pomysł.
PW Email Cytuj
kavakawa
Wysłany: 2018-05-05, 22:41         

najlepiej dać pieniądze
PW Email Cytuj
Ines1985
Wysłany: 2018-05-06, 18:30         

Uważam że fajnym i nowoczesnym prezentem na tego typu okazje, która nie jest błaha będzie kupienie czegoś do Waszego wspólnego kąta/przestrzeni. Mam na myśli sypialnię, którą razem dzielicie po tylu latach :) Urocze nowoczesne lampki nocne dostałam od swojego męża rok temu. Mogę polecić Ci gdzie znajdziesz je najszybciej i w różnym stylu https://www.jabglass.pl na pewno dopasujesz coś do gustu swojej żony.
PW Email Cytuj
bibulka
Wysłany: 2018-05-07, 21:07         

Prezent to jest mocno indywidualna sprawa więc ciężko doradzić
PW Email Cytuj
heniutek
Wysłany: 2018-05-17, 11:04         

Możliwości jest naprawdę sporo. Moja kobieta, mimo, że ma już słuszne wiek, dalej uwielbia bajki, tyle że pixara i tym podobne (zwłaszcza Minionki). Dlaczego by więc nie zaszaleć i kupić jej maskotki z bajek?
PW Email Cytuj
Ines1985
Wysłany: 2018-05-18, 15:30         

Hmm skoro to rocznica, to może zabierz ją na jakąś romantyczną kolację? Jak my z mężem mieliśmy rok po ślubie, to zarezerwował nam stolik w http://staremetropolis.pl/ :) Muszę przyznać, że był to świetny pomysł! Restauracja jest bardzo klimatyczna i idealnie pasuje na takie okazje :super: Moim wyborem była pizza, którą oceniam na piątkę z plusem! Natomiast mąż troszkę poszalał i zamówił dania z grilla, które jak stwierdził "były najlepszym co w życiu jadł" :D
PW Email Cytuj
Cyryl45
Wysłany: 2018-05-21, 20:17         

Kolacja wydaje się być naprawdę fajnym pomysłem :)
PW Email Cytuj
totem09
Wysłany: 2018-05-30, 15:41         

Zgadzam się cakowicie z moim poprzednikiem.. Nic dodać oraz nic ująć...
madert
Wysłany: 2018-06-11, 12:58         

Moim zdaniem to bardzo zależy od relacji pomiędzy Tobą a obdarowywaną osobą, w gruncie rzeczy myślę że niezależnie od tego co chcesz sprezentować, warto dołożyć jakiś słodki akcent. Na przykład swojej babci zawsze dodaje do prezentu jej ulubione galaretki w czekoladzie
PW Email Cytuj
TynaJus 
Wysłany: 2018-06-12, 06:46         

Myślę, że pomysłów na prezent na rocznicę ślubu znajdziesz naprawdę sporo. Wszystko zależy co twoja ukochana lubi- może właśnie warto tym się kierować. Tak sobie myślę, że warto byłoby twoją żonę zaprosić też na kolację. Ostatnio odkryłam świetne miejsce - restauracja Bubbles w Warszawie. Mają świetne jedzenie i do wyboru bogatą listę oryginalnych szampanów. Myślę, że warto byłoby zaskoczyć twoją małżonkę.
PW Email Cytuj
Odpowiedz do tematu