Poprzedni temat «» Następny temat
Kredyt na samochód w bnp paribas fortis
Autor Wiadomość
grixx
Wysłany: 2017-12-17, 10:02   Kredyt na samochód w bnp paribas fortis      

Brał ktoś? Jak warunki?
PW Email Cytuj
nico5
Wysłany: 2017-12-18, 09:48         

Nei wiem czy na 100% jest to najlepsza oferta ale warunki mają całkiem spoko. Zarówno jeśli chodzi o oprocentowanie jak również i o opłaty dodatkowe. W sieci również ma dośc pozytywne opinie.

Ciekaw jestem jak sie to przedstawia w praktyce. Może ktoś brał i się wypowie jeszcze szczegółowo na temat? Bo również jestem zainteresowany tym jak to wygląda. I czy oferują również leasing?
http://www.kredyty-gotowk...z-internet.html
PW Email Cytuj
marektracz55
Wysłany: 2017-12-19, 16:58         

Według mnie warunki takie sobie. Ale jak Cię ciśnie to próbuj !
hewo29
Wysłany: 2018-01-30, 14:39         

Ja polecam pożyczki online to nowa super oferta pożyczkowa, dzięki której możesz pożyczyć nawet 10 tysięcy złotych. Kwotę do spłaty można rozłożyć na dogodne 24 raty, dzięki czemu spłacanie pożyczki nie powinno być obciążeniem dla portfela. Aby otrzymać pożyczkę, wystarczy dowód osobisty. Wypełnij prosty formularz internetowy i ciesz się dodatkową gotówką, którą otrzymasz bez wychodzenia z domu.
PW Email Cytuj
marta9marta 
Wysłany: 2018-01-31, 15:11         

Wiem z autopsji, że takie kredyty przynoszą przykre konsekwencje. Stanowczo odradzam te źródło.
ania096 
Wysłany: 2018-03-14, 12:47         

Wydaje mi się, że coś stąd z całą pewnością będzie dobrym pomysłem https://finanse.rankomat.pl/kredyty/samochodowe Co na ten temat myślicie?
bugot
Wysłany: 2018-03-28, 20:02         

Chyba leasing będzie lepszy i tańszym rozwiązaniem.
playskin
Wysłany: 2018-04-04, 11:34         

słyszałam też o braniu samochodów w abonament ale w tym przypadku chyba lepszy leasing
https://www.knall.com.pl/c123,Markizy
PW Email www Cytuj
Kolczyk91
Wysłany: 2018-05-09, 00:31         

Te warunki się zmieniają jak w kalejdoskopie, więc lepiej sprawdź jaki jest najlepszy kredyt gotówkowy - kredytnakazdycel.pl w porównywarce internetowej :) Tam zawsze są aktualne i sprawdzone informacje odnośnie kredytów.
PW Email Cytuj
rogaliczek
Wysłany: 2018-05-10, 22:51         

Ja brałam teraz samochód na raty na kredytna4kolka.pl i najważniejsze jest to, żeby wybrać po prostu dobry kredyt :) Dlatego moim zdaniem najlepiej korzystać z porównywarek internetowych .
PW Email Cytuj
Bili343
Wysłany: 2018-05-14, 19:17         

Planuje kupno nowego samochodu, jednak aby to nastapilo, musze wziac drobny kredyt, gdyz nie mam całej kwoty pieniazkow. Kumpel polecil mi strone https://www.digitalmoney....4,10000,24.html , dzieki ktorej moge sprawdzic i przeliczyc wybrany przezemnie kredyt. Rowniez moge porownac oferte kilku bankow naraz, co bardzo mnie cieszy, gdyz moge wybrac najlepsza. Serdecznie polecam.
PW Email Cytuj
Odpowiedz do tematu