Poprzedni temat «» Następny temat
Problem ze spłatą kredytu
Autor Wiadomość
mesteczko
Wysłany: 2017-10-27, 14:29   Problem ze spłatą kredytu      

Hej. Mam 26 lat, od kilku utrzymuję się samodzielnie. Wcześniej pracowałem jako barman i całkiem dobrze zarabiałem, postanowiliśmy w końcu z dziewczyną wziąć mieszkanie na kredyt bo ileż można płacić za wynajem. No niestety nie była to dobra decyzja odkąd zmieniłem pracę. Chciałem w końcu się ustatkować i pracować w “porządnym” miejscu, wyszło na to, że zarabiam mniej i przestaje wystarczać nam na raty. Do tego zaczynamy się kłócić z dziewczyną, bo sytuacja jest napięta. Jeszcze może skończyć się tak, że sam będę musiał spłacać mieszkanie… Liczę na wasze rady, jeśli z tej sytuacji w ogóle da się jakoś wyjść.
PW Email Cytuj
wrubel3
Wysłany: 2017-12-21, 14:36         

To może lepiej będzie spróbować wrócić do poprzedniej pracy, skoro wtedy lepiej zarabiałeś? Albo nie wiem, jak macie dodatkowy pokój, to może go wynajmijcie i to przeznaczcie na spłatę rat? Jest kilka możliwości. Poczytaj sobie tutaj https://pl.kruk.eu/klienci/poradnik/porady . Jest sporo artykułów o długach z tego co widzę.
PW Email Cytuj
maksima
Wysłany: 2017-12-29, 12:46         

Musisz w takim razie znaleźć dodatkową pracę albo znaleźć jakąś lepiej płatną.
PW Email Cytuj
nico5
Wysłany: 2018-01-05, 09:06         

Trudna sytuacja.Dlatego też uwazam, że nie ma sensu brać takich wysokich kredytów i wiązać się na tyle lat. Bo mozna znaleźć się właśnie w takiej sytuacji kiedy będzie problem ze spłatą kredytu. Jeszcze dodatkowo kłócisz się z dziewczyną...A samodzielnie będzie Ci jeszcze trudniej.

Radziłbym zerknąć sobie na tę stronę:
http://finanovacash.pl/

Jest tutaj opisane co robić w takich trudnych sutuacjach Jak do nich napiszesz to powinni Ci odpowiedzieć z radą.
PW Email Cytuj
harmonia 
Wysłany: 2018-04-15, 13:33         

Moim zdaniem trzeba bardzo uważać przy wyborze formy kredytu żeby później nie mieć problemów z jego spłatą. Ja jakiś czas temu zdecydowałam się na kartę kredytową - mogę kontrolować swoje wydatki co jest bardzo pozytywne. Rady odnośnie tej formy kredytu znalazłam na jednej ze stron - zobacz tutaj poszukujesz wiedzy z tej dziedziny.
PW Cytuj
nusek 
Wysłany: 2018-04-17, 15:17         

Może warto doradzić się znajomych w tej kwestii? Myślę, że to będzie dobre rozwiązanie :)
Halka
Wysłany: 2018-05-11, 11:04         

Powiem tak, problemów byś prawdopodobnie nie miał, jakbyś skorzystał z urządzenia jakim jest porównywarka pożyczek ratalnych - pozycznaraty.pl. Najważniejsze w cały procesie zaciągania pożyczki jest decyzja, która pozwoli wybrać nam jedną z najlepszyh ofert na rynku. Wydaje mi się, że wtedy wszystko staje się prostsze, nie sądzicie?
PW Email Cytuj
Odpowiedz do tematu