Poprzedni temat «» Następny temat
Oferta/Darmowy styl Minecraft
Autor Wiadomość
lenko 
Wysłany: 2012-02-25, 20:17   Oferta/Darmowy styl Minecraft Adres Forum: MTAScripts      
.:WebMaster:.

Ostrzeżeń:
 1/3/6

Witam jest to moje portfolio chętnie zaciągnę się w partnerstwo. Mam na imię Maciej i zajmuję się tworzeniem stron www, grafiki oraz tworzeniem projektów np.Styli stron. Specjalizuję się w silnikach: phpbb By Przemo,Mybb,Php Fusion,Webspell,Joomla,Wordpress . Wykonuję szablony oraz projekty szablonów dla for lub też dla firm.Więcej dowiecie się w zakładce oferta możecie również zobaczyć moje pracę w zakładce portfolio. Myslę że podoba wam się strona.Zapraszam także na dół strony w celu zobaczenia stron/ofert moich partnerów. Pozdrawiam.
Strona to: www.lenko-design.ugu.pl

Co do stylu znajdziecie o nim info w moim portfolio a tutaj macie zdjęcie stylu (jest darmowy dlatego że to przeróbka.)

http://galeria.interia.pl/praca_big,w_id,1096670
PW Email www Cytuj
mefiu34
Wysłany: 2019-03-11, 12:12         

Cześć,
W związku z rozwojem mojej firmy chciałbym otworzyć stronę www. Szukam firmy, która robi strony internetowe Warszawa . Interesuje mnie taka firma, która robi niedrogie szablony stron . Myślę, że posiadając sam szablon jestem w stanie sobie później poradzić z poradników internetowych. Jesteście w stanie mi coś polecić ?
PW Cytuj
Odpowiedz do tematu