Poprzedni temat «» Następny temat
Promowanie strony w internecie
Autor Wiadomość
natkawal76
Wysłany: 2016-11-29, 14:03   Promowanie strony w internecie      

Witam, moja małżonka ma gabinet stomatologiczny i rozważam co jeszcze mogę zrobić, aby pozyskać jeszcze większą liczbę pacjentów z wyszukiwarki. Strona jest pozycjonowana w wyszukiwarce oraz nawet posiada dość wysokie rezultaty na interesujące mnie hasła. Natomiast mam ochotę zwiększyć liczbę klientów poprzez inne kanały promocji domeny ze stroną na hasło dentysta w Radomiu i tu pojawia się problem. Kampanie Google Adwords są bardzo kosztowne w branży stomatologicznej. Jest spora ilość dentystów w naszym mieście. Pomyślałem więc o prowadzeniu kont na serwisach społecznościowych, ale nie mam pojęcia czy te działania będą miały przełożenie na nowych klientów? A jak wy o tym myślicie.
PW Email Cytuj
milek223
Wysłany: 2016-12-08, 13:42         

Myślę, że przede wszystkim poczta pantoflowa może działać :) ludzie lubią między sobą polecać takie usługi.

PW Email www Cytuj
montownia12 
Wysłany: 2017-01-10, 13:21         

Witam reklama to pozycjonowanie w sieci popytaj firmo cennik ja mogę polecić ci firmę http://devilart.pl z własnego doswiadczenia
sdtdmuchance 
Wysłany: 2017-03-08, 10:26         

Myślę że doskonale sobie radzisz z marketingiem szeptanym i pozycjonowaniem strony swojej żony, uwaga tylko na filtry jeśli stosujesz linki jak wyżej ;)
PW Email www Cytuj
paracetamol
[Usunięty]
Wysłany: 2017-05-28, 10:22         

Jakbyś szukał kogoś dobrego do pozycjonowania stron internetowych, to spójrz na http://www.premesso.pl/po...e-pajeczno.html z Pajęczna. Według mnie frazy lokalne sprawdzają się najlepiej i pozwolą Ci szybko uzyskać wysokie miejsce w wyszukiwarce.
andrzejewskim
Wysłany: 2017-06-23, 15:03   promocja www      

mi się wydaje ze najlepiej się aktualnie promować poprzez reklamy w google.
Kazdy z niego korzysta setki razy w ciągu dnia.
Ostatnio dla siebie - dla biura rachunkowego we wrocławiu zleciliśmy pozycjonowanie stron wrocław, wiadomo ze najbardziej nam zalezy na klientach lokalnych, więc właśnie taka forma lokalnej promocji może dać najwięcej zysku dla organizacji
mozna tez myslec o reklamie na facebooku ale to juz indywidualne dla kazdej branzy bo nie kazdy typ dzialalnosci bedzie dobrze sobie radzil z tego typu medium
PW Email Cytuj
stillstandy
Wysłany: 2017-07-04, 10:19         

Zgadzam się, pozycjonowanie może zadziałaś. A jak działacie poza internetem? Bo ja zastanawiam się nad takim rozwiązaniem jak standy kartonowe edelweiss
PW Email Cytuj
darek100
Wysłany: Dzisiaj 18:49         

Jest wiele ciekawych opcji na promowanie własnego biznesu, według mnie jedną z nich jest skip trace online czyli pozyskiwanie informacji na temat przedsiębiorstw, klientów, współpracowników czy klientów. Odpowiednia doza informacji może doprowadzić do rozwoju nie tylko osobistego ale także każdej firmy, dlatego skip trace czyli pozyskiwanie informacji warto zastosować jako reklamę w każdej korporacji. Polecam zajrzeć na ofertę firmy Zyx Target oni są specjalistami w tej dziedzinie !
PW Email Cytuj
Odpowiedz do tematu