Poprzedni temat «» Następny temat
Problemy ze skora
Autor Wiadomość
weko92
Wysłany: 2018-02-27, 17:49   Problemy ze skora      

Od dawna walcze z moim roztepami, jest to dla mnie problematyczny temat i długo szukalam pomocy. Znalazlam strone http://tarkiewicz.pl/uslugi/usuwanie-rozstepow/ i musze ją serdecznie polecic kazdej osobie, potrzebujacej pomocy nie tylko z rozstpeami. Warto odwiedzic strone, mnostwo istotnych informacji.
PW Email Cytuj
Ines1985
Wysłany: 2018-04-16, 19:28         

A próbowałaś się poradzić kosmetyczki? Ja miałam okropną, tłustą cerę, a do tego zaczęły mi się robić bardzo głębokie zmarszczki... Kosmetyki, których używałam, kompletnie nie radziły sobie z tymi dolegliwościami. Dopiero jak znalazłam na https://www.moment.pl/kosmetyczka/warszawa dobrą kosmetyczkę w Warszawie, to udało nam się wyleczyć moją cerę :) Kosmetyczka dobrała do mnie odpowiednie zabiegi oraz kosmetyki, które bardzo mi pomogły.
PW Email Cytuj
Hiacynt
Wysłany: 2018-04-17, 12:26         

Myślę, że w takich przypadkach najlepiej po postu udać się do lekarza
PW Email Cytuj
zuZeX
Wysłany: 2018-04-29, 20:30         

Hmm, nie wiem czy lekarz będzie w Twoim przypadku w stanie cokolwiek wskórać... Najlepiej by było, żebyś sobie ogarnęła coś takiego jak Hydrokuracja z kurkumą Orientana. Moim zdaniem to powinno Ci pomóc, spróbuj, na pewno nie zaszkodzi.
PW Email Cytuj
kacperek34we
Wysłany: 2018-05-02, 10:49         

Moim zdaniem byle jaki lekarz może ci nie pomóż i może być coraz gorzej z tobą jak nie pójdziec do specjalisty

naciagipawex 
Wysłany: 2018-05-11, 10:33         

Najlepiej udać się zrobić zabiegi na skórę w salonie kosmetycznym

anetta
PW Email www Cytuj
Ines1985
Wysłany: 2018-07-09, 12:37         

Takie problemy ze skórą mogą też powstawać w wyniku stosowania złych kosmetyków. Teraz w sklepach jest mnóstwo produktów z dużą ilością chemicznych składników, które wcale nie pomagają a jedynie maskują problemy ze skórą :( Ja od niedawna stosuję kosmetyki z http://kosmetyki-naturalneonline.pl/ i dopiero teraz rozumiem, że naturalne kosmetyki to jest zdecydowany strzał w dziesiątkę :super: Dzięki nim moja cera bardzo się poprawiła!
PW Email Cytuj
Odpowiedz do tematu