Poprzedni temat «» Następny temat
FORUM MODELARSKIE - NIE DZIAŁA !
Autor Wiadomość
4x4OffRoad 
Wysłany: 2017-04-15, 21:46   FORUM MODELARSKIE - NIE DZIAŁA !      

Witam

Na wstępie powiem tylko że założyłem tutaj w 2009 roku forum zajmujące się tematyką modelarską i przez kolejne 4 lata byłem jego administratorem, dbałem o jego poziom, prawidłowe działanie. W okresie od 2010-2013 roku opłacałem także abonament premium gdyż forum ładnie się rozwinęło i miałem ponad 250 aktywnych użytkowników. Niestety pewnego pięknego dnia 2013-go roku forum przestało działać. Ktoś może zapytać dla czego dopiero teraz postanowiłem tutaj o tym napisać ? Przez kolejne 4 lata próbowałem kontaktować się z osobą której wpłacałem roczny abonament i posiadałem do niej adres mailowy oraz numer konta. Niejaki Pan Paweł Leśniewski nagle z niewiadomych przyczyn przestał odpisywać i zwyczajnie zniknął. Próbowałem również kontaktować się w sprawie forum tutaj przez jun klikając na zakładkę kontakt - również bez odpowiedzi a wysłałem conajmniej 5 zapytań zawierających obszerną wiadomość opisującą problem. Niestety to samo, brak jakiejkolwiek odpowiedzi przez te kolejne 4 lata :/ . Zaznaczam tutaj że forum jest widoczne w mojej zakładce administratora jako aktywne lecz zwyczajnie się nie wygrywa tylko wyskakuje komunikat:

Ta witryna jest nieosiągalna
Nie znaleziono DNS address serwera www.rcauto.feen.pl.
ERR_NAME_NOT_RESOLVED

Pilnie proszę o pomoc gdyż nosze się z zamiarem reaktywowania forum. Może nawet uda się z powrotem opłacać abonament jednak po tak długim czasie muszę najpierw mieć do niego dostęp aby ocenić czy wszystko pozostało w nienaruszonym stanie. (posiadam rzecz jasna kopię zapasową forum na dysku twardym)

Dotyczy forum: www.rcauto.feen.pl

Pozdrawiam liczę na jakąś rzeczową odpowiedź gdyż sprawa przeciągnęła się już chyba wystarczająco długo :zly:
PW Email Cytuj
bedy 
Wysłany: 2017-04-27, 10:28         
Administrator

Proszę o sprawdzenie PW.
PW Email Cytuj
Odpowiedz do tematu