To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
forum.jun.pl
Jun.pl - załóż za darmo forum phpBB modified by przemo

FAQ - Najlepsza reklama w necie!

Server - 2011-04-05, 10:18
Temat postu: Najlepsza reklama w necie!
Masz forum i niezbyt się rozwija? Są dwie opcje do wyboru: albo rzucisz w cholerę to forum albo... skorzystasz z autosurfa :P Co to takiego? Jak to działa? Ile kosztuje?

Autosurf jest to serwis, który promuje strony użytkowników. Działanie jest bardzo proste. Rejestrujemy się na stronce, dodajemy stronkę (czekamy na akceptację) i kiedy nasza stronka będzie dodana do bazy danych, możemy kliknąć przycisk Surfuj (w innych serwisach nazwa może być inna). Surfujemy strony innych użytkowników serwisu, a oni nasze forum. Prawda, że to proste? Serwisy są darmowe, jednak można dokupić liczbę punktów i wykorzystać je na wejścia na forum (znacznie szybsze rozwiązanie, niż nabijanie ich surfowaniem) Sam korzystam z tego autosurfa, jednak mało kto się rejestruję, ponieważ mam forum, które w tym okresie b. często podupada (brak sezonu pirotechnicznego), jednak rekord on-line to było 26 użytkowników.

Serwisy, które polecam: surfuj.eu, promoj.pl

Jeśli masz jakieś pytania, pisz w temacie :cool:

ZolltaR - 2011-04-05, 14:14

Poza statystykami wejść, nic nie daje.
semenedar - 2011-04-07, 22:55

Sama idea nie jest zbyt zacna. Dlatego ja się pytam po co komu takie pseudo wejścia na forum, jakimś auto surfem czy innym badziewiem? A gdzie tu jest miejsce na satysfakcję z cyklu stworzyłem dobre forum na które ludzie sami przychodzą? :/
Server12 napisał/a:
Masz forum i niezbyt się rozwija? Są dwie opcje do wyboru: albo rzucisz w cholerę to forum albo... skorzystasz z autosurfa
Jest jeszcze jedna możliwość: Trzeba zrobić dobre Forum. Nie trzeba wtedy płacić za wejścia.

Pozdrawiam.

Server - 2011-04-08, 19:06

semenedar napisał/a:
A gdzie tu jest miejsce na satysfakcję z cyklu stworzyłem dobre forum na które ludzie sami przychodzą?

Musiałbyś wtedy wydać sporo kasy na reklamę, a autosurfa masz docelowo za darmo.

ZolltaR - 2011-04-08, 21:34

semenedar napisał/a:
Sama idea nie jest zbyt zacna. Dlatego ja się pytam po co komu takie pseudo wejścia na forum

Server12, wyżej masz odpowiedź na temat tej darmowej reklamy. To tak jak z wyborami, teoretycznie coś zmieniają, a w praktyce g*wno się dzieje.

semenedar - 2011-04-09, 15:24

Server12 napisał/a:
Musiałbyś wtedy wydać sporo kasy na reklamę, a autosurfa masz docelowo za darmo.
Nie potrzebuję ani auto-surfa ani płacić za reklamę. Powiem więcej, używając auto-surfa czułbym się fatalnie, to jakby samego siebie okłamywać ;) Przy okazji innych. Po co to robić, nie wiem. Dobre rzeczy nie potrzebują reklamy, prędzej czy później wieść o dobrych forach, blogach rozchodzi się sama. I tam są ludzie a nie auto-surf.
Vela - 2011-04-09, 16:44

Hmm... Ja sama osobiście nie jestem za tym systemem. Co mi tam po ilościach wglądu, jak nie ma nowych użytkowników :P

Widząc temat tego poradnika, miałam nadzieję, że coś więcej i ciekawszego tu wyczytam, jakieś rady czy cuś. Auto-surfing coś do mnie nie przemawia.

ZolltaR - 2011-04-09, 20:40

http://jun.pl/forum/topic...owac-vt1792.htm

http://jun.pl/forum/topic...ltar-vt5078.htm

- 2019-01-31, 11:23
Temat postu: Oczekuje na akceptację